❒ OBCIĄŻNIK ZE ZDERZAKIEM


Nowy model obciążnika został wyposażony w zderzaki zapobiegające bezpośredniemu uderzeniu przednich kół traktora w przeszkodę (np. w samochód osobowy) chroniąc tym samym opony przed zniszczeniem. Zderzaki można montować na wszystkich ciągnikach z kategorią II i III. Dodatkowo jak w przypadku innych modeli, obciążnik wyposażono w skrzynkę narzędziową, światła robocze i pozycyjne wykonane w technologii LED oraz dodatkowe belki z hakami do podczepiania innych narzędzi (np. różnego rodzaju zgarniacze).

Zderzaki sprawiają, że ciągnik jest wcześniej zauważalny na drodze. Obciążnik dostępny w wagach od 400 do 2800 kilogramów z możliwością dopasowania koloru do marki ciągnika. WIĘCEJ..

Opublikowano: 20. września 2018, 11:40

❒ SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Opublikowano: 30. sierpnia 2018, 13:30

❒ NOWOŚĆ! Obciążnik magnetytowy z dokładką


Nowy obciążnik dostępny jest w dwóch wersjach – małej i dużej. Dla obu typów istnieje możliwość dołożenia dodatkowej płyty magnetytowej, dzięki czemu ciężar całego obciążnika jest większy w zależności od dołożonej wagi. Na nowych obciążnikach również jak w poprzednich dajemy możliwość odbicia własnego logo! Poniżej publikujemy filmy prezentujące nowe obciążniki.

Opublikowano: 1. grudnia 2017, 09:10

❒ INNOWACJA W ZWALCZANIU OMACNICY PROSOWIANKI


STAR 1 to przede wszystkim:

  • jedyny skuteczny sposób zwalczania omacnicy prosowianki
  • maszyna o wysokiej wydajności i bezawaryjności
  • metoda na przyspieszenie procesu gnilnego
  • blokada na rozwój fuzariozy

Ponadto maszynę charakteryzuje niskie zużycie energii podczas pracy. Zaczepiana na przedni tuz idealnie współpracuje z innymi maszynami, np. talerzówką. Wał amortyzuje wstrząsy i chroni przed kamieniami.

 

Opublikowano: 1. grudnia 2017, 09:10

❒ Profi o naszym obciążniku


Polska firma Kaber na targach Agritechnika w Hanowerze przedstawiła nowy obciążnik przedni z serii „Uniwersalny (G)”. Sortyment jest bogaty, ponieważ produkt jest dostępny w wadze od 300 do 2400 kg. Interesująca w obciążniku jest skrzynka narzędziowa, dzięki której bezproblemowo można transportować narzędzia, wałek przekaźnika mocy i inne przybory. Klapa obciążnika wspomagana jest siłownikiem gazowym. Gumowa uszczelka wokół chroni przed gromadzeniem się wody w skrzynce narzędziowej. Obecnie nie ma odpływu dla brudnej wody.

⇒ WIĘCEJ INFORMACJI

 

 

Opublikowano: 26. listopada 2015, 15:40