Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery 2020

Szanowni Państwo! Już w najbliższy weekend odbędą się kolejne Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery, na które bardzo serdecznie zapraszamy!

Nowość w Kaberze!

Segmentowe obciążniki żeliwne ważące po 50 kilogramów, przeznaczone do różnych marek ciągników rolniczych, między innymi: John Deere, Massey Ferguson, New Holland i wiele innych. Istnieje możliwość dociążenia zestawu kolejnymi walizkami! Kolor również może zostać dostosowany do marki ciągnika! W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Obciążnik ze zderzakiem

Nowy model obciążnika został wyposażony w zderzaki zapobiegające bezpośredniemu uderzeniu przednich kół traktora w przeszkodę (np. w samochód osobowy) chroniąc tym samym opony przed zniszczeniem. Zderzaki można montować na wszystkich ciągnikach z kategorią II i III. Dodatkowo jak w przypadku innych modeli, obciążnik wyposażono w skrzynkę narzędziową, światła robocze i pozycyjne wykonane w technologii LED oraz dodatkowe belki z hakami do podczepiania innych narzędzi (np. różnego rodzaju zgarniacze).

Zderzaki sprawiają, że ciągnik jest wcześniej zauważalny na drodze. Obciążnik dostępny w wagach od 400 do 2800 kilogramów z możliwością dopasowania koloru do marki ciągnika. WIĘCEJ..

Obciążnik magnetytowy z dokładką

Nowy obciążnik dostępny jest w dwóch wersjach – małej i dużej. Dla obu typów istnieje możliwość dołożenia dodatkowej płyty magnetytowej, dzięki czemu ciężar całego obciążnika jest większy w zależności od dołożonej wagi. Na nowych obciążnikach również jak w poprzednich dajemy możliwość odbicia własnego logo! Poniżej publikujemy filmy prezentujące nowe obciążniki.

Innowacja w zwalczaniu omacnicy prosowianki

STAR 1 to przede wszystkim:
  • jedyny skuteczny sposób zwalczania omacnicy prosowianki
  • maszyna o wysokiej wydajności i bezawaryjności
  • metoda na przyspieszenie procesu gnilnego
  • blokada na rozwój fuzariozy

Ponadto maszynę charakteryzuje niskie zużycie energii podczas pracy. Zaczepiana na przedni tuz idealnie współpracuje z innymi maszynami, np. talerzówką. Wał amortyzuje wstrząsy i chroni przed kamieniami.

Profi o naszym obciążniku

Polska firma Kaber na targach Agritechnika w Hanowerze przedstawiła nowy obciążnik przedni z serii „Uniwersalny (G)”. Sortyment jest bogaty, ponieważ produkt jest dostępny w wadze od 300 do 2400 kg. Interesująca w obciążniku jest skrzynka narzędziowa, dzięki której bezproblemowo można transportować narzędzia, wałek przekaźnika mocy i inne przybory. Klapa obciążnika wspomagana jest siłownikiem gazowym. Gumowa uszczelka wokół chroni przed gromadzeniem się wody w skrzynce narzędziowej. Obecnie nie ma odpływu dla brudnej wody. ⇒ WIĘCEJ INFORMACJI